Підтримка експорту в регіоні

Підтримка експорту в регіоні

розміщено в: Новини | 0

Запорізька торгово-промислова палата продовжує реалізацію регіональної програми з підтримки експорту в країни ЄС. 25 листопада 2014 року відбувся круглий стіл за участю експертів ЗТПП і представників запорізьких підприємств, присвячений особливостям європейської системи технічного регулювання продукції та нових послуг ЗТПП в частині підготовки технічної документації, обов’язкової при експорті до ЄС.

В рамках зустрічі фахівці ЗТПП представили огляд змін в структурі зовнішньої торгівлі України в 2014 році, ознайомили присутніх з вимогами до безпеки продукції в рамках «Нового підходу» ЄС, поінформували про основні кроки щодо підтвердження відповідності європейським стандартам і про переваги комплексних систем менеджменту якості.

В роботі круглого столу взяли участь фахівці ПАТ «Запорізький електроапаратний завод», ТОВ «НВФ« Геркон », ТОВ« НВФ Сведа ЛТД », ТОВ« Рол Гранд », ТОВ« Безпека-Комплекс », ТОВ «Таллар Україна», КП «НВК «Іскра» – ці підприємства об’єднує прагнення налагодити нові ринки збуту продукції, розширити межі міжнародного співробітництва.

Думки читачів