Інтерактивний огляд зовнішньої торгівлі області

Інтерактивний огляд зовнішньої торгівлі області

розміщено в: Матеріали | 0
За даними Держмит служби України та Головного управління статистики в Запорізькій області підприємства та організації регіону протягом 2014 року експортували товарів на суму понад 3,7 млрд. дол. США, а імпортували – на 1,6 млрд. Таким чином, позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало майже 2,2 млрд. дол.
У порівнянні з 2013 роком обсяги експортних поставок збільшились на 1,4%, імпортних – зменшились на 10,9%.
Традиційно, левову частку валютних надходжень до області продовжували забезпечувати підприємства металургії та машинобудування.
В цілому, зовнішньоторговельні взаємовідносини підтримувались з партнерами 146 країн світу. При цьому до країн ЄС експорт товарів збільшився та становив 23,4% загального обсягу експорту, до інших країн – зменшився до 76,6% (проти  18,1% та 81,9% відповідно у 2013 році).

Для подальшого самостійного детального аналізу географії та структури зовнішньої торгівлі області на ЗТПП розробила спеціальний інтерактивний додаток.  За допомогою простого інтерфейсу кожний користувач додатку може проаналізувати особливості поставок товарів на рівні товарних найменувань (10-ти значний код за УКТ ЗЕД) і визначити номінальну вартість, за якою здійснювалися такі операції у 2014 році.

Коротка інструкція щодо роботи із додатком

 Перейти до роботи із додатком

 

Автор тексту і графіки - Голомб Володимир

Думки читачів