Торгові марки і штрихові коди

Торгові марки і штрихові коди

розміщено в: Новини | 0

Нагадуємо, що відповідно до ст. 16 ЗУ «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» усі власник свідоцтв мають право розміщувати поруч зі своїм знаком попереджувальне маркування, яке вказує на те, що знак використовується і зареєстрований в Україні. При цьому під використанням знака визнається його нанесення на будь-який товар, для якого знак зареєстровано, та його упаковку, а також етикетку, бирку тощо, з метою пропонування для продажу.

Таким чином, реєстрація знака є найбільш ефективним способом привернення уваги покупця до своїх товарів, проте не єдиним засобом їх ідентифікації.

Сьогодні найбільш зручним і надійним інструментом обліку і контролю переміщення продукції в роздрібній і оптовій мережах є штриховий код. Товарна нумерація за допомогою штрихового кодування – загальноприйнята у світовій практиці система маркування товарів і продукції, в якій закодовані відомості про країну-виробника, підприємство-виробника та сам виріб, необхідні для оцінки його споживчих властивостей.

Оформити повний пакет документів для присвоєння штрихових кодів на продукцію можна у нас, як єдиних в регіоні представників Асоціації Товарної Нумерації України «ДжіЕс1 Україна».
Комплекс послуг сертифікованих фахівців управління експертих ЗТПП включає

  • Консультаційний супровід з питань кодування і використання штрихових кодів
  • Допомогу при виборі типу, розміру та місця розміщення штрихового коду на упаковці і етикетці
  • Виготовлення майстер-файлу (комп’ютерного зображення) штрихового коду згідно з діючими стандартами

Думки читачів