Кальянний бум в Запоріжжі

Кальянний бум в Запоріжжі

розміщено в: Новини | 0

Ви певно звернули увагу на кількість кальян-барів, які відкрилися останнім часом в місті? З огляду на їх високу популярність і велику кількість відвідувачів, шанувальники такого способу проведення часу мабуть не раз замислювалися над рівнем гігієнічної безпеки використання одного кальяну групою курців у громадських закладах і частотою проведення їх саніторної обробки.

Задачу спрощення конструкції, зменшення габаритних розмірів і ваги кальяну, і, зрештою, його перетворення на зручний індивідуальний прилад, наповнений курильною сумішшю і готовий до використання, поставили собі наші замовники із Запоріжжя.

Два винахідника – Козанюк С.В. і Шевченко В.О. – запропонували і зареєстрували через патентне бюро при ЗТПП конструкцію одноразового кальяну, який відрізняється такими високими споживчими властивостями:

  • колба і всі інші конструктивні елементи, окрім чаши для тютюну, виготовлені з харчового пластику, що зумовлює низьку собівартість виробу, легкість, зручність і безпечність його транспортування;
  • використання кальяну не передбачає у споживача наявності спеціальних навичок у зборі/розборі складної конструкції та її обслуговуванні, оскільки кальян зібраний і готовий до застосування;
  • висока гігієнічність виробу, оскільки він призначений для індивідуального одноразового використання.

Вітаємо наших замовників із отриманням патенту №106566 на корисну модель “Індивідуальний кальян одноразового використання”!

Думки читачів