ZHABOTINSKY – знак чемпіона

ZHABOTINSKY – знак чемпіона

розміщено в: Новини | 0

Більше року тому наше патентне бюро отримало честь подати заявку на реєстрацію торгової марки “ZHABOTINSKY”. Так, все вірно – це знак для товарів та послуг  на честь того самого нашого із Вами славетного земляка, про якого Ви одразу подумали. Леонід Жаботинський – почесний мешканець міста Запоріжжя, радянський спортсмен, важкоатлет, дворазовий абсолютний олімпійський чемпіон з важкої атлетики в суперважкій ваговій категорії, чотириразовий чемпіон світу і дворазовий чемпіон Європи, неодноразовий рекордсмен світу, П’ятиразовий чемпіон СРСР, прапороносець команди СРСР на відкритті Олімпійських Ігор 1968 року та закритті Олімпійських Ігор 1964 і 1968 років.

“Чемпіонський” знак зареєстровано єдиним можливим способом, прямо передбаченим п.4 ст.6 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” – за особистої згоди Леоніда Івановича на його сина Руслана Леонідовича.

Ось цей історичний документ, який зберігається в архівах нашого патентного бюро:

scan_710

Вітаємо Руслана Леонідовича із отриманням свідоцтва №211355 на знак “ZHABOTINSKY”  і бажаємо гідно використовувати своє надбання задля збереження світлої пам’яті видатного спортсмена!

Думки читачів