Унікальний робочий простір для замовників

Унікальний робочий простір для замовників

розміщено в: Новини | 0

Сьогодні виповнився рівно місяць від початку функціонування системи прийому електронних заявок online.e-tpp.org. За цей період управління експертиз Запорізької ТПП прийняло 131 електронну заявку від 55 зареєстрованих користувачів. Але найголовніше, що стоїть за цією статистикою – це створений спільними зусиллями разом із командою ZENLIX та технічними консультантами із Brightmedia робочий простір для наших клієнтів.

Без перебільшення, в системі регіональних ТПП нами вперше створено унікальний ресурс, який дозволяє замовникам послуг легко і невимушено підтримувати зворотній зв’язок із експертами в он-лайн режимі.

Зокрема, відвідувачі нашого ресурсу http://е-tpp.org мають можливість щогодини спостерігати за динамікою надходження і закриття електронних заявок завдяки індексу виконання заявок. Таким чином вони завжди поінформаовані щодо ступеня завантаженості експертів та можуть передбачити термін розгляду своєї заявки у разі її подання в цей же день.

 

graf

 

Користувачі, які вже зареєструвалися в системі online.e-tpp.org, інформацію про хід виконання своєї заявки отримують безпосередньо від експертів у своєму особистому кабінеті. Не виходячи із звичного для себе інтерфейсу вони також можуть ознайомитися із важливими новинами від управління експертиз ЗТПП і слідкувати за оновленнями ресурсу http://e-tpp.org.

 

newsonline2

 

При цьому для всіх без винятку клієнтів, незалежно від їх “точки входу” в систему online.e-tpp.org доступна можливість оформити підписку на отримання порад від експертів і рекомендацій щодо захисту інтересів власного бізнесу на особистий email.

 

Сьогодні через в нашій системі можна замовити послуги із:

В наших подальших планах стоїть розширення переліку доступних експертних послуг в системі online.e-tpp.org та розширення її функціоналу аж до оформлення первісних бухгалтерських документів та здійснення он-лайн оплати.

Думки читачів