Енциклопедія українського експорту до ЄС

Енциклопедія українського експорту до ЄС

розміщено в: Матеріали | 0

Енциклопедія українського експорту на своїх 1726 сторінках надає аналітику торгівлі по кожній із товарних груп і грунтовно висвітлює правила експорту в країни ЄС на засадах поглибленої та всебічної угоди про вільну торгівлю.

Передмова президента ТПП України Чижикова Г.Д. щодо україномовної версії видання:

“Дорогі читачі Енциклопедії,

 

я хочу привітати вас із тим, що віднині ви маєте в своєму розпорядженні цінний робочий інструмент.

 

Цей дуже практичний, орієнтований на бізнес посібник містить інструкції з впровадження положень Угоди про асоціацію Україна – ЄС щодо вільної торгівлі. Він призначений полегшити роботу експортерів і консультантів з експортування. Посібник роз’яснює розділ Угоди про поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) і ясно демонструє потенційний позитивний ефект для української економіки.

 

Гадаю, консультанти з експорту завжди триматимуть під рукою цей простий у використанні путівник по правилах ЄС і звертатимуться до нього щоразу, отримавши запит від національного виробника, пов’язаний з експортуванням в ЄС. Передбачена також електронна версія енциклопедії, яка, без сумніву, зробить користування нею ще зручнішим, отож допоможе зберегти час, необхідний для задоволення потреб потенційних експортерів.

 

Я вірю, що Енциклопедія розширить ваші можливості, досвідчені експерти торгово-промислових палат, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також інших пов’язаних із зовнішньою торгівлею установ, щоб допомагати українським виробникам успішно експортувати до країн ЄС в рамках ПВЗВТ, і примножувати вигоди, які повинна отримати Україна від Угоди про асоціацію.”

 

 

Завантажити енциклопедію у форматі pdf можна за цим посиланням – Енциклопедія експорту (83,7 Мб)
 

Думки читачів