Експертиза контрактної вартості в системі ТПП

Експертиза контрактної вартості в системі ТПП

розміщено в: Новини | 0

Торгово-промислова палата України провела дводенний інструктаж-практикум для експертів регіональних ТПП з питань підтвердження контрактної вартості імпортної продукції.

В перший день говорили про міжнародні документи, які регулюють зовнішню торгівлю і умови поставки продукції відповідно до Інкотермс-2010. Приділили увагу особливостям надання послуг із підтвердження інвойсів, пакувальних листів та прайс-листів.

В другій частині практикуму розглянули питання, пов’язані з підтвердженням ціни за зовнішньоекономічним контрактом. Зокрема, експертів познайомили із методиками і підходами СОТ до визначення митної вартості, та особливостями використання індикативних цін митними органами в Україні.

Раніше ми вже наводили приклад ефективного використання експертних висновків у суді для відмини рішення митниці про коригування вартості імпорту. З огляду на важливість питання для системи торгово-промислових палат в цілому, семінар проводив особисто віце-президент ТПП України Сергій Свистіль – досвідчений і відомий фахівець з питань ЗЕД.

Сфери його компетенції – розвиток підприємництва, проведення експертиз і сертифікації товарів, оформлення тимчасового вивезення товарів за карнетами АТА, стандартизація та підтвердження відповідності продукції, а також організація взаємодії з державними органами. За плечима Сергія Свістеля – досвід, набутий в приватному бізнесі на посадах керівників підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності, голови ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД».

 

Думки читачів