Новий сервіс із захисту особистого майна від рейдерських посягань

Новий сервіс із захисту особистого майна від рейдерських посягань

розміщено в: Новини | 0

Кабінет міністрів на засіданні в середу затвердив антирейдерський проект Мін’юсту, який дозволить громадянам захистити свою нерухомість від спроб рейдерського захоплення.

Представляючи відповідний проект, міністр юстиції Павло Петренко заявив, що це є частиною антирейдерського пакету, прийнятого Верховною Радою:

Порядок користування цією послугою досить простий. Треба зробити лише три кроки будь-якому власникові майна. Це – отримати свій реєстраційний номер, він є в реєстраційних документах, а якщо немає – можна отримати в реєстрі; друге – це відкрити свій кабінет власника майна і поставити майно на відповідний контроль і третє – власник майна, вказавши свій номер телефону мобільного, буде отримувати миттєве повідомлення (…) про будь-які зміни і будь-яку інформацію з реєстру чи входження в реєстр будь-якої особи, яка цікавиться цим об’єктом нерухомості.

За його словами, це є лише одним з багатьох механізмів, які Мін’юст імплементував на виконання антирейдерського закону:

Не потрібно ходити до реєстратора, витрачати час, а через свій гаджет і через смс-повідомлення можна отримати інформацію про статус свого майна!

Петренко нагадав, що покарання за посягання на майно становить до 8 років ув’язнення.

За його словами, поки що це працюватиме в пілотному режимі, але через кілька днів – після вступу антирейдерського пакету в дію – працюватиме в постійному режимі.

Як відомо, раніше заступник Петренка Павло Мороз анонсував також розсилання СМС підприємцям про спроби захоплення їхнього майна.
 

За матеріалами http://nebayduji.net/

 

Думки читачів