Попередня ідентифікація товарів в галузі державного експортного контролю

розміщено в: Новини | 0

В 2017 році Запорізька ТПП продовжує надавати постуги щодо попередньої ідентифікації товарів в галузі державного експортного контролю.

Згідно зі ст. 12 Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання” попередня ідентифікація в галузі експортного контролю є обов’язковою, при цьому висновки недержавної експертизи, в т.ч. надані регіональними ТПП, приймаються до уваги органами виконавчої влади і є підставою для митного оформлення окремих груп товарів.

Угодою про співпрацю між Державною службою експортного контролю і ТПП України закріплено відносини максимального сприяння між організаціями в реалізації заходів щодо визначення товарів та технологій, що підлягають державному експортному контролю.

Найчастіше ми проводимо товарознавчі експертизи в рамках Постанови КМУ № 86 від 28.01.2004 “Про затвердження Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання” за запитами щодо імпорту електричного обладнання, обробних станків та сировини.

Актуальний і офіційний перелік юридичних осіб, які мають повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю – на сайті ДСЕКУ.

Document-page-001

Думки читачів