Підвищуйте ефективність бізнесу разом з Клубом якості при ЗТПП

Підвищуйте ефективність бізнесу разом з Клубом якості при ЗТПП

розміщено в: Новини | 0

Клуб якості при Запорізькій ТПП функціонує вже понад 15 років. За цей час члени клубу перетворились на професіоналів з підвищення якості на власних підприємствах і отримали багатий досвід використання різноманітних інструментів СМЯ у своїй роботі.
 
В поточному році ми пропонуємо учасникам клубу розглянути питання еволюції цих інструментів від традиційних до інноваційних, і разом оновити формат проведення його засідань.
 
Зокрема, в календар зустрічей клубу в 2018 р. внесено такі теми:
 

  1. Огляд традиційних методик та інструментів ощадливого виробництва – лютий
  2. Розробка і використання ключових індикаторів (KPI) виробничих процесів – квітень
  3. Сучасні підходи до управління якістю на основі інформаційних технологій – серпень
  4. Введення в стандарт ISO 27001-2013: менеджмент інформаційної безпеки – листопад

 
При цьому новацією для самого клубу стане розширення в 2018 р. можливостей з обміну досвідом безпосередньо між його учасниками. Задля цього планується впродовж року провести додаткові виїзні зустрічі (орієнтовно в травні і жовтні) на базі підприємств-членів клубу, на яких приймаюча сторона зможе поділитися із колегами своїм практичним досвідом за самостійно обраною тематикою.
 
Справжньою цінністю таких «поза-аудиторних» сесій стануть відгуки однодумців про функціонування СМЯ саме на вашому підприємстві, що допоможе завчасно підготувати його до будь-якого наглядового аудиту.
 

Вартість стандартного річного членського абонемента в клубі (4 семінари за участю 2-х представників + 1 виїзна сесія за участю 1-го представника) на 2018 р. (в т.ч. для нових членів) складає 9 000 грн. з ПДВ. Для підприємств, які хочуть поділитися досвідом і організувати у себе виїзні сесії, діятимуть пільгові умови – 7 200 грн. з ПДВ.

 
З питань членства, побажаннями щодо роботи клубу і для оформлення договорів на 2018 р. – звертайтеся до управління експертиз Запорізької ТПП за такими контактами: (061) 213-50-27, (050) 488-03-83, expert@cci.zp.ua
 
Шаблон договору для ознайомлення можна завантажити за цим посиланням
 

Думки читачів