Як запорожці кайдзен вивчали

Як запорожці кайдзен вивчали

розміщено в: Новини | 0

Покращити якість виробництва, стати світовим лідером Японія змогла завдяки філософії безперервного вдосконалення кайдзен (слово складається з двох ієрогліфів: «кай» – зміни та «дзен» – мудрість). Цю філософію сповідують такі всесвітньо відомі комапнії, як Toyota, Nissan, Canon, Honda.
 
Запорізька торгово-промислова палата, об’єднуючи провідні компанії регіону, завжди пропонує для бізнесу сучасні та дієві інструменти розвитку. 20 квітня Запорізький клуб якості при ЗТПП  разом з Кайдзен Клубом запросили керівників, менеджерів підприємств різноманітних сфер діяльності до участі у семінарі Практика Кайдзен в управлінні компанією. Загалом захід відвідали близько 50 представників бізнесу.
 
Як відзначив віце-президент ЗТПП Дмитро Антонюк, зустріч була присвячена питанням постійного вдосконалення бізнес-процесів. Підприємці змогли з перших вуст дізнатися про особливості застосування японської філософії кайдзен та про результати її запровадження.
 

 
Керівник Кайдзен Клубу в Україні Іван Сарвар зазначає, що на сьогодні в Україні з ними працюють більше 170 компаній. На жаль, у їх числі поки що немає запорізьких представників.
 

Вважаю, що для початку треба брати участь у таких ознайомчих заходах, відвідувати компанії, де вже запроваджуються інструменти кайдзен. Найближча з таких компаній до Запоріжжя серед наших клієнтів – «Интерпайп Сталь».

 
До речі, під час семінару дізнатися про виробничу систему Интерпайп Сталь учасники семінару змогли з розповіді консультанта Кайдзен Інститута України, спеціаліста групи контролінга цього підприємства Володимира Мєдвєдєва.
 

Думки читачів