Online інструменти для вирішення проблем бізнесу

Online інструменти для вирішення проблем бізнесу

розміщено в: Матеріали | 0

Інформація є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, тому що це ресурс, який з часом лише примножується, а не вичерпується. Можливості інформації, опрацьованої за допомогою сучасних технологій, безмежні. Вона використовується для підвищення прозорості держави, рівня економіки і ефективності власної справи. На базі відкритих державою і зібраних комерційними структурами даних реалізуються успішні соціальні і бізнес-проекти та створюються інструменти, які допомагають заробляти або заощаджувати сотні тисяч гривень. В цьому огляді ми представимо деякі з них.
 

Оцінка ефективності бізнесу за допомогою Business Lens

Безкоштовний інтсрумент від ЕБРР Business Lens покликаний допомогти власнику прискіпливіше подивитися на свій бізнес. На основі детальної анкети Business Lens проводить оцінку згідно бальної системи за сьома ключовими аспектами: фінансовий менеджмент та виробничі показники, знання ринку, маркетинг та продажі, кадрові питання, стратегія та організаційна структура, управління ризиками та операційна діяльність. Business Lens аналізує відповіді користувача і допомагає подивитися на бізнес під іншим кутом, виявити його сильні риси, а також знайти можливості для подальшого розвитку.
 
bl
 
 

Аналіз правового стану із StartBusiness Challenge

Український стартап StartBusiness Challenge є набором автоматизованих покрокових інструкцій щодо створення бізнесу в тій чи інший галузі: зараз на ресурсі доступно 27 детальних бізнес-кейсів. Команда розробників перетворила базу дозвільного законодавства на зручний і зрозумілий алгоритм дій для будь-якого підприємця-початківця. Разом з тим ресурс StartBusiness Challenge доцільно використовувати і власникам працюючого бізнесу, щоб зрозуміти, чи все у ньому відповідає вимогам діючого законодавства.
 
sb
 
 

Онлайн вирішення спорів від PINKY SOLUTIONS

Революційне рішення в галузі legal-tech від PINKY SOLUTIONS дозволяє уникнути судової тяганини, додаткових витрат часу і коштів на розгляд справи у суді. Використання цієї платформи, за задумом авторів проекту, є найбільш ефективним в галузі електронної комерції. Онлайн вирішення спорів на платформі PINKY SOLUTIONS відбувається максимально швидко шляхом автоматизації переговорів між конфліктуючими сторонами. Після відповіді на кілька запитань і їх обробки за допомогою алгоритмів сторони конфлікту приходять до взаємної згоди.
 
ps
 
 


 
Нагадаємо, що управління експертиз Запорізької ТПП також працює над створенням ефективної інфраструктури для вирішення проблем бізнесу. Зокрема, в 2017 р. в партнерстві із проектом Ціна держави нами було створено інтструмент для перевірки податкового боргу контрагента.
 
dr
 
 

Думки читачів