Сучасні підходи до управління якістю на основі інформаційних технологій

Сучасні підходи до управління якістю на основі інформаційних технологій

розміщено в: Новини | 0

Нагадуємо, що третє чергове засідання Запорізького Клубу якості при ЗТПП на тему «Сучасні підходи до управління якістю на основі інформаційних технологій» відбудеться вже 19 жовтня цього року. Його відвідувачі дізнаються про методи підвищення ефективності адміністративного персоналу за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
 
Зокрема, запрошений нами експерт розкаже про:

  • тенденції існуючих інформаційних технологій від простого софта до ERP систем
  • підвищення ефективності персоналу і системи управління якістю в інтегрованих інформаційно-аналітичних системах управління виробництвом, трудовими ресурсами, фінансами та активами
  • формалізацію і автоматизацію бізнес-процесів, аналітику і націленість на результат
  • особливості впровадження комплексних ERP систем в компаніях

 
Вперше для учасників клубу зустріч проводитиме Олег Гайдук.
 

Олег Гайдук – колишній голова правління ВАТ «Укртелеком», екс-заступник Міністра економіки та з питань європейської інтеграції України, директор з інформатизації та аналізу НАЕК “Енергоатом” в 2013-2014 рр., заступник голови Комітету з електронних комунікацій при ТПП України, консультант в галузі телекомунікацій та програмного забезпечення.

 
Щодо переваг членства в Запорізькому клуб якості та з питань участі у заході представників підприємств, які не є членами клубу – звертайтеся за телефонами (061) 213-50-27, (050) 488-03-83.
 

Учасники треього засідання, які представляють діючих членів клубу, повинні пройти попередню реєстрацію до 17 жовтня 2018 року.

 

 

Думки читачів