Учасники Клубу якості при Запорізькій ТПП відвідали найбільший металосервісний центр в Україні

Учасники Клубу якості при Запорізькій ТПП відвідали найбільший металосервісний центр в Україні

розміщено в: Матеріали | 0

Від теорії – до практики! Чергова зустріч учасників Клубу якості при Запорізькій ТПП в листопаді цього року відбулася у незвичному форматі бізнес-візиту. Практичним досвідом з функціонування системи менеджменту якості на підприємстві з колегами ділилися засновники та співробітники компанії TАКТ – найбільшого металосервісного центру в Україні із головним офісом в м. Дніпро.
 
Учасники бізнес-візиту оглянули виробничі та складські потужності «ТАКТу» і дізналися про досвід компанії у впровадженні принципів ощадливого виробництва і кайдзен, познайомилися із підходами топ-менеджерів до вирішення стратегічних завдань, особливостями навчання і мотивації персоналу.
 

 
Компанія «ТАКТ» приєдналася до Клубу якості при ЗТПП в 2018 р., пройшовши за два десятиліття шлях від постачальника до виробника металопрокату для машинобудівного сектору. Сьогодні «ТАКТ» – це підприємство із сімома виробничо-складськими майданчиками в різних містах Україні та чітким баченням перспектив свого розвитку до 2021 р.
 
Із сьогоденням підприємства, його цінностями, особливостями роботи таких функціональних структур як Центр розвитку та Центр турботи про клієнтів, прийомами залучення персоналу до реалізації цілей компанії учасники познайомились в ході спілкування із представниками «ТАКТу» – директором з продажів та маркетингу Ігорем Удовиченком, директором з виробництва Романом Гришиним, директором з персоналу Катериною Дуплій та HR-менеджером Ольгою Новіковою.
 

 
Перший обмін досвідом – відбувся. Учасники Клубу відзначили бізнес-візит як один із найбільш ефективних способів підвищення кваліфікації.
 
Запорізька ТПП як організатор Клубу вже отримала запрошення від його учасників на проведення наступних зустрічей у такому форматі на своїх підприємствах. Наразі розпочинається підготовка подальшої програми роботи з урахуванням побажань всіх зацікавлених сторін.
 
Тим часом триває підготовка заключного засіданння Клубу якості в грудні 2018 року на тему стандартів з інформаційної безпеки для НЕспеціалістів з IT.

Думки читачів