Запорізький бізнес переходить на міжнародну систему управління безпечністю харчової продукції

Запорізький бізнес переходить на міжнародну систему управління безпечністю харчової продукції

розміщено в: Новини | 0

Експерти Запорізької торгово-промислової палати нагадують, що в Україні триває обов’язковий перехід на систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР. Дедлайн для суб’єктів малого і середнього бізнесу – 20 вересня 2019 року. Саме до цієї дати всі українські підприємства харчової галузі мають впровадити систему НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок) на своїх виробничих потужностях. З 2017 року ці стандарти вже діють на молокозаводах і підприємствах із переробки м’яса, продукції рослинництва.
 
На черзі – малі підприємства, кафе і ресторани. Для цієї групи запорізьких компаній, а також представників шкіл, дитячих оздоровчих центрів, які надають послуги із харчування, 4 квітня 2019 року Запорізька торгово-промислова палата організувала тематичний семінар.
 

 
За підтримку заходу Запорізька ТПП дякує залученим консультантам: міжнародному аудитору НАССР Юлії Гріфцовій та начальнику відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Запорізькій області Олексію Щокіну, які надали підприємцям кваліфіковані поради та роз’яснення.
 

НАССР передбачає контроль безпечності продукції на всіх етапах: від лану – до столу. У підсумку споживач повинен отримати безпечний для вживання продукт, – зазначає Юлія Гріфцова. – Навколо цієї системи залишається багато стереотипів – насправді все нескладно для будь-якого оператора харчової ланки

 
Олексій Щокін як представник контролюючого органу розповів учасникам про порядок проведення перевірок, основні вимоги до підприємств.
 

Головне – бажання та почуття відповідальності перед споживачем, – зазначив фахівець.

 
Відповідно до Закону України Про основні вимоги до безпечності та якості харчових продуктів з 20 вересня 2019 року наявність системи НАССР стає обов’язковою для підприємств, які постачають харчові продукти кінцевому споживачу і мають не більше 10 осіб робочого персоналу. Таким чином, всі підприємства, які працюють з продуктами харчування, в тому числі компанії, зайняті в сфері HoReCa (готелі, ресторани, кафе), заклади освіти, торгові і складські організації незалежно від розміру виробничих потужностей, повинні застосовувати постійно діючі процедури, засновані на принципах НАССР та визначені наказом Мінагрополітики України № 590 від 01.10.2012 року.
 

Як розробити документацію? Що допоможе правильно організувати роботу? Як підготувати персонал? – ці та багато інших питань у контексті системи НАССР цікавили учасників семінару.

 
Варто відзначити, що підприємства, які експортують свою продукцію до країн Євросоюзу, перейшли на систему НАССР задовго до того, як закон вступив у дію. Це одна з ключових умов для експорту українських продуктів харчування на ринок ЄС, де дотримання стандартів НАССР є обов’язковим з грудня 1995 року.
 

 
Відтак сьогодні всі українські компанії, діяльність яких пов’язана з харчовою продукцією, мають працювати за міжнародними стандартами.
 
Запорізька торгово-промислова палата планує і надалі спільно із Держпродспоживслужбою України організовувати роз‘яснювальні семінари, практикуми з цієї теми, а також запрошує звертатися за консультаційною підтримкою до управління експертиз за тел. (061) 213-50-27.
 

 

Думки читачів