Основи ризик-мислення для фахівців з якості

Основи ризик-мислення для фахівців з якості

розміщено в: Новини | 0

В березні цього року відбулося перше засідання Клубу якості при Запорізькій ТПП на тему оцінки та управління ризиками як обов’язкової вимоги стандарту ISO 9001:2015. Зустріч зібрала фахівців понад 20 підприємств Запорізького регіону. Обраний формат клубної діяльності вже понад 15 років дозволяє фахівцям з якості не тільки своєчасно отримувати кваліфіковані консультації авторитетних експертів, але й обмінюватися досвідом, спільно знаходити ефективні шляхи вирішення проблем.
 

 
Цього разу зустріч провів Сергій Рубальський – генеральний директор Органу із сертифікації «Глобал Сертифік»:
 

«Заходи у рамках Клубу якості традиційно організовуються Запорізькою торгово-промисловою палатою. Сьогоднішня тема – для тих, хто хоче змінюватися, дізнаватися щось нове та запроваджувати це на своїх підприємствах. Мова піде про міжнародні стандарти та ризики».

 
Сьогодні формування системи ризик-менеджменту на підприємстві – необхідна умова ефективної діяльності. Цього вимагають і фактично всі міжнародні стандарти.
 
Стартував же захід з актуальної теми євроінтеграції і переходу до європейських міжнародних вимог і стандартів, що теж є ризиком для будь-якого підприємства.
 

«Ризик-менеджмент стосується будь-якої сфери бізнесу, його мета – зробити діяльність ефективною. Це нові стратегії міжнародних стандартів з якості, екології, охорони праці, харчової безпеки тощо. Неможливо зробити жодного кроку без прорахунку ризиків. На основі механізмів, які прописані в міжнародних стандартах, ефективність необхідно обраховувати у фінансовому виразі, тому саме цьому ми присвятимо сьогоднішнє заняття», – зазначив Сергій Рубальський.

 

 
Справді, велика увага була приділена практичним вправам. Під час роботи у групах учасники вирішували завдання з розробки процесу, якісної і кількісної оцінки ризиків, їх мінімізації.
 
Попереду на учасників Клубу якості чекають нові цікаві заходи. Щодо приєднання до лав Запорізького клубу якості – звертайтеся за телефонами (061) 213-50-27, (050) 488-03-83.
 

Думки читачів