Серія семінарів щодо впровадження системи HACCP в Мелітополі, Бердянську та Запоріжжі

Серія семінарів щодо впровадження системи HACCP в Мелітополі, Бердянську та Запоріжжі

розміщено в: Новини | 0

З огляду на численні звернення підприємств харчової промисловості і громадського харчування до Запорізької ТПП щодо отримання кваліфікованих роз’яснень основних вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» № 771/97-ВР від 23.12.1997 р. повідомляє Вам про проведення 27-29 травня 2019 р. в містах Мелітополь, Бердянськ і Запоріжжя серії спеціалізованих семінарів на тему «Порядок впровадження системи управління безпечністю харчової продукції НАССР.

Нагадаємо, що активне впровадження системи НАССР на підприємствах харчової галузі розпочалося з 2017 року. З 20.09.2019 р. наявність системи НАССР відповідно до вищевказаного закону стає обов’язковою також і для підприємств, які постачають харчові продукти кінцевому споживачу, мають не більше 10 осіб робочого персоналу і займають площу до 400 кв.м.

Таким чином, всі підприємства, які працюють із продуктами харчування та/або вводять їх в обіг, в т.ч. компанії, зайняті в сфері HoReCa (готелі, ресторани, кейтерингові служби), заклади освіти, торгові і складські організації незалежно від розміру виробничих потужностей, повинні застосовувати постійно діючі процедури, засновані на принципах НАССР та визначені наказом Мінагрополітики України №590 від 01.10.2012 р.

Через декілька місяців ефективність впровадження таких процедур на підприємствах всіх форм власності перевірятимуть аудитори Держпродспоживслужби України, як спеціального уповноваженого органу.

Про особливості впровадження системи НАССР та порядок здійснення перевірок її дієвості на підприємстві на семінарах доповідатимуть залучені консультанти з Органу із сертифікації «Глобал Сертифік» (м. Київ).

 

Календар проведення заходів:

  • м. Мелітополь – 27 травня 2019 р.
  • м. Бердянськ – 28 травня 2019 р.
  • м. Запоріжжя – 29 травня 2019 р.

 

Попередня програма семінарів – за посиланням

 

Участь у семінарі складає 840 грн. з ПДВ за одного представника підприємства.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління експертиз ЗТПП за тел. (067) 256-23-48. Для отримання рахунку на оплату просимо Вас заповнити он-лайн анкету:

 

Думки читачів