Безпечність харчових продуктів: навчання та консультації для МСБ

Безпечність харчових продуктів: навчання та консультації для МСБ

розміщено в: Новини | 0

В травні експерти Запорізької ТПП завершили цикл семінарів, присвячених питанням впровадження системи HАССР на малих підприємствах. Протягом трьох днів навчально-консультаційні заходи відбулися в трьох містах – Мелітополі, Бердянську та Запоріжжі – і зібрали загалом близько 90 відвідувачів.
 

 
Перший такий спеціалізований семінар для закладів освіти на тему «Впровадження системи управління безпекою харчової продукції НАССР» в ЗТПП відбувся 04.04.2019р.
 
Тоді учасники високо оцінили рівень проведення заходу і висловили побажання продовжити спілкування із консультантами з НАССР в частині підготовки документації по системі НАССР. Загалом в квітні семінар відвідали 45 учасників від бізнесу, шкіл, інтернатів, дитячих садків, територіальних органів освіти м. Запоріжжя, Чернігівського, Гуляйпільського, Токмацького та інших районів Запорізької області.
 

 
Така географія учасників показала нам значний інтерес до заявленої теми в регіоні. Зараз ЗТПП взяла курс на підтримку підприємств сфери обслуговування. Ми розпочали підготовку власних консультантів із НАССР для активної роботи у регіоні разом із нашими партнерами з ТОВ “Глобал Сертифік” і тренером-консультантом Валентиною Березан.
 
Найближчим часом ЗТПП підготує власний очний курс для бізнесу, який повинени впровадити у себе принципи НАССР із проведенням не лише теоретичних, але і практичних занять на об’єктах громадського харчування.
 

 
Тим часом, із задоволенням інформємо нших клієнтів про можливість дистанційного отримання знань із основ безпечності харчових продуктів за допомогою безкоштовного курсу “Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач” від платформи prometheus.org.ua
 

 
Курс має на меті дати базове розуміння основних новел харчового законодавства України, а також які переваги отримують від цього споживачі та представники бізнесу. У ході лекцій слухачі матимуть змогу ознайомитись із перевагами та основними викликами, які є у харчовій сфері; зрозуміти, що являє собою НАССР та чому він є таким важливим; що дають зміни харчового законодавства кожному громадянинові зокрема та країні в цілому.
 
Цей курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Ви довідаєтесь про сучасне виробництво та обіг харчових продуктів за допомогою розгляду та аналізу кращих світових практик.
 

Думки читачів