Запорізька ТПП впроваджує систему стандартів надання адмінпослуг у Запоріжжі

Запорізька ТПП впроваджує систему стандартів надання адмінпослуг у Запоріжжі

розміщено в: Новини | 0

Запорізька торгово-промислова палата впроваджує і підтримує системи управління якістю на підприємствах Запоріжжя вже понад 15 років. За цей час співробітники ЗТПП набули власного досвіду роботи зі стандартом ISO 9001 і побудували мережу контактів з українськими та зарубіжними експертами. Це дозволило вийти нам на новий рівень компетенції – розпочати сертифікацію муніципальних Центрів надання адміністративних послуг на відповідність вимогам міжнародних стандартів.
 
Завдання з розробки та впровадження системи управління якістю адміністративних послуг визначено «Програмою сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі».
 
Новий проєкт допоможе покращити ефективність послуг і забезпечити сталу роботу ЦНАПів. Його Запорізька ТПП реалізує у партнерстві з органом із сертифікації «Глобал Сертифік» (м. Київ») та ТОВ «Центр розвитку якості» (м. Київ), які приймали участь у подібних ініціативах в інших регіонах України. Зокрема, сертифікація системи управління якістю послуг ЦНАПів відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 реалізована на Рівненщині.
 
Проєкт стартував у серпні з діагностики існуючої системи менеджменту в Департаменті надання адміністративних послуг і розвитку підприємництва Запорізької міської ради. Спеціалісти Департаменту отримали знання із базових понять і принципів стандарту ISO 9001. До кінця року в рамках проєкту відбуватимуться тематичні семінари для співробітників, спільна робота із консультантами щодо розробки регламентних документів, впровадження системи і проведення перших внутрішніх аудитів.
 

 
Метою впровадження системи ISO 9001:2015 є розробка цілісного та ефективного механізму надання якісних послуг громадянам. Це стратегічне рішення, що допоможе покращити загальну дієвість Центрів, а також забезпечить міцну основу для ініціатив із сталого розвитку.
 

 

Думки читачів