На ПрАТ «ЗАПОРІЖПОЛІМЕРТАРА» наглядовий аудит по системам  ISO 9001, ISO 22000 успішно пройдено!

На ПрАТ «ЗАПОРІЖПОЛІМЕРТАРА» наглядовий аудит по системам ISO 9001, ISO 22000 успішно пройдено!

розміщено в: Новини | 0

ПрАТ «ЗАПОРІЖПОЛІМЕРТАРА» є великим виробником високоякісних пакувальних матеріалів. Головним принципом роботи підприємства є постійне і максимальне задоволення вимог замовників до високоякісних пакувальних матеріалів.

Зокрема в ПрАТ «ЗАПОРІЖПОЛІМЕРТАРА» з 2009 р. впроваджена система управління якістю на відповідність ISO 9001 і з 2012 р. система менеджменту безпеки харчової продукції ISO 22000:2005. Черговий наглядовий аудит відбувся 20-21 серпня 2019 р. Перевірку проводили аудитори управління експертиз Запорізької ТПП разом з представниками органу із сертифікації систем менеджменту ТОВ «Глобал Сертифік».
 
До позитивних аспектів системи менеджменту компанії аудиторська група віднесла в першу чергу велику зацікавленість голови правління компанії Ґедзь Сергія Володимировича та членів групи НАССР Забашти Людмили Павлівни, Сатрапінського Олександра Володимировича і т.д. в постійному вдосконаленні систем менеджменту, високу культуру виробництва, а також їх взаєморозуміння і відкритість під час проведення аудиту.
 
Аудитори відзначили використання передових технологій, нового сучасного обладнання і матеріалів, що забезпечують якість і безпеку випуску продукції:

  • встановлена нова лінія з більш високою точністю з різання серветки;
  • введений в експлуатацію верстат із заточування ножів;
  • замінений верстат по упаковці на термотунель по запаюванню рулонів;
  • введений в експлуатацію верстат для виробництва поліетиленових пакетів без шпуль.

 

 
Також аудитори відзначили, що велика увага з боку керівництва приділяється оптимізації процесів, введенню електронного документообігу, підвищенню кваліфікації персоналу (участь у засіданнях клубу якості при ЗТПП, спеціалізованих семінарах з НАССР, дистанційному курсі «Внутрішній аудитор СМК» і т.д.)
 
ПрАТ «ЗАПОРІЖПОЛІМЕРТАРА» є одним із чотирьох підприємств Запорізької області на яких впроваджена і підтримується системи ISO 9001, 22000 за участю ЗТПП та її партнеру «Глобал Сертифік».

Думки читачів