В «Діагностичному центрі «МЕДЛАЙФ-БІО»  наглядовий аудит системи управління якістю успішно пройдено!

В «Діагностичному центрі «МЕДЛАЙФ-БІО» наглядовий аудит системи управління якістю успішно пройдено!

розміщено в: Новини | 0

ТОВ «Діагностичний центр «МЕДЛАЙФ-БІО»єдиний автоматизований лабораторний комплекс, який виконує більше 1000 видів різних лабораторних досліджень для дітей і дорослих, а також єдиний регіональний представник з молекулярної алергодіагностики в Запорізькій і Дніпропетровській областях.
 
«МЕДЛАЙФ-БІО» – один із діагностичних центрів, який надає медичні послуги у сфері лабораторної діагностики, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам і очікуванням пацієнтів.
 
Зокрема в центрі із 2014 р. впроваджена система управління якістю послуг ISO 9001. Черговий наглядовий аудит відбувся 03 вересня 2019 р. Перевірку проводили аудитори ОДС «Сфера».
 
Хочеться відзначити досягнення «ДЦ «МЕДЛАЙФ-БІО» за 2018-2019рр. які відбулися завдяки впровадженої СМЯ:

  • в лабораторії введені нові дослідження: мікробіологічні дослідження на мікоплазмоз і уреаплазмоз з визначенням чутливості до антибіотиків, цитологічні дослідження і т.д.;
  • знижений відсоток виконання досліджень «ручним методом»;
  • придбані аналізатор імунохемілюмінісцетний «Іmmulste 2000», Німеччина – 1шт; дозатори піпеткові одноканальні;
  • участь в конференціях, форумах, міжнародних виставках з питань інновації в сфері лабораторних досліджень;
  • проведені роботи по продовженню стандартизації технологічного процесу проведення досліджень (розробка СОПів, технологічних карт, робочих інструкцій, стандартів якості);
  • відкриті пункт забору крові в м. Вільнянськ;
  • лабораторія виконала функцію практичної бази для виробничої практики студентів Запорізького Національного університету біологічного факультету.

Вітаємо директора «ДЦ «МЕДЛАЙФ-БІО» Осташинську Олену Станіславівну, представника керівництва з якості Козар Олена, завідувача лабораторії Добродуб Інгу Валеріївну з черговим підтвердженням високого рівня «МЕДЛАЙФ-БІО».
 
Діагностичний центр є одним із двох десятків підприємств Запорізької області на яких впроваджена і підтримується система управління якістю ISO 9001 за участю спеціалістів ЗТПП.
 

Думки читачів