Фахівці ТПП доопрацюють методику проведення експертизи якості брухту і відходів чорних та кольорових металів і сплавів

Фахівці ТПП доопрацюють методику проведення експертизи якості брухту і відходів чорних та кольорових металів і сплавів

розміщено в: Новини | 0

Фахівці ТПП та УА «Втормет» і ОП «Укрметаллургпром» обговорили Методику проведення експертизи якості брухту і відходів чорних та кольорових металів і сплавів, розроблену експертами торгово-промислових палат.
 
25 вересня в Торгово-промисловій палаті України сталася знакова для палат і, насамперед, для експертів торгово-промислових палат подія. Вперше за історію товарознавчої експертизи відбулася робоча зустріч фахівців палат та фахівців УА «Втормет» і ОП «Укрметаллургпром», метою якої було обговорення Методики проведення експертизи якості брухту і відходів чорних та кольорових металів і сплавів, розробленої експертами торгово-промислових палат, та пошуки шляхів подальшої співпраці Торгово-промислової палати й асоціацій металургійної промисловості.
 
Для розробників Методики – експертів Запорізької та Миколаївської регіональних палат, а також фахівців Дирекції товарознавчої експертизи та сертифікації походження ТПП України було надзвичайно важливо почути пропозиції та зауваження від найбільш досвідчених експертів України в цій галузі, дізнатися про нові напрацювання, впровадження нових стандартів.
 
Методика буде доопрацьована з урахуванням висловлених побажань, узгоджена та затверджена Президією ТПП України, після чого експерти регіональних торгово-промислових палат зможуть керуватися нею під час проведення відповідних експертиз.
 
А Торгово-промислова палата України та регіональні торгово-промислові палати і надалі готові співпрацювати з асоціаціями металургійної промисловості задля пошуку найкращих рішень.
 

Думки читачів