Стань учасником Клубу якості при ЗТПП в 2020 році

Стань учасником Клубу якості при ЗТПП в 2020 році

розміщено в: Новини | 0

Клуб якості при ЗТПП систематично організовує навчання кадрів для українського бізнесу. Більшість з тих, хто відвідав ці заходи в минулому році, зазначили тематичні і виїзні засідання Клубу як один із найбільш ефективних способів підвищення власної кваліфікації і отримання практичного досвіду використання різноманітних інструментів СМЯ у своїй роботі. Разом з тим, співробітники і керівники, які відповідають за функціонування систем якості, ще мають питання з реалізації окремих вимог стандарту ISO 9001:2015 та його підтримки на підприємстві.
 
В січні 2020 р. представники Клубу опитали підприємства регіону і сформували календар зустрічей на 2020 р., до якого внесли актуальні теми за вибором самих клієнтів:

  1. Ефективне управління особистою і професійною ефективністю персоналу – березень
  2. Внутрішній аудит за стандартом ISO 19011:2018 як інструмент розвитку підприємства – квітень
  3. Організація ефективної командної роботи із впровадження та підтримки СМ – червень
  4. Сесія в форматі «бізнес-візиту» на обране промислове підприємство – жовтень
  5. Проведення аналізу функціонування системи менеджменту для вищого керівництва – грудень

Інформуємо, що в жовтні 2020 р. для своїх членів і підприємств Запорізької області Клуб втретє проводитиме виїзну сесію. Попередні дві зустрічі відбулися на ТОВ «ТАКТ» (м. Дніпро) та «Інтерпайп Сталь» (м. Дніпро), де приймаючі сторони на власній території ділилися із колегами практичним досвідом із функціонування СМЯ та управління підприємством.
 
Запрошуємо компанії, зацікавлені у продовженні співпраці, обрати зручний для себе варіант придбання клубного абонементу:

Річний
абонемент
Напіврічний
абонемент
Разові
картки
Загальна ціна пропозиції, грн. з ПДВ 9000 5800 2000
Сукупна тривалість занять, годин 28 18 5 8
Кількість тематичних семінарів 4 2* 1*
Сесія в форматі «бізнес-візиту» 1 1 1
Всього учасників від підприємства 9 5 2 1
Вартість години занять в перерахунку на 1 учасника, грн. з ПДВ 35 65 200 250

* за вибором учасника
 
Звертаємо увагу, що члени Клубу безкоштовно запрошуються до участі у масштабному міжрегіональному форумі з якості, який Запорізька ТПП вперше проведе у травні 2020 р. спільно з партнерськими організаціями в рамках підтримки ЄБРР. Також для членів Клубу на 2020 р. за пільговими тарифами продовжується набір на дистанційний (он-лайн) курс «Внутрішній аудитор системи менеджменту якості» В 2019 р. більше 15 учасників курсу отримали свідоцтва «Внутрішнього аудитора».
 
З питань членства в Клубі і отримання шаблону договору звертайтеся до управління експертиз ЗТПП за тел. (067) 256-23-48, sfera@cci.zp.ua (Алла Стрюкова).

Думки читачів