Як підвищити ефективність командної роботи із впровадження та підтримки систем менеджменту?

Як підвищити ефективність командної роботи із впровадження та підтримки систем менеджменту?

розміщено в: Новини | 0

Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам повагу і повідомляє, що перше засідання Клубу якості відбудеться 18.03.2020 р. в ЗТПП за адресою: м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4.

Тематика засідання: «Організація ефективної командної роботи із впровадження та підтримки систем менеджменту».

Цільова аудиторія: представники компаній, підприємств, відповідальні за функціонування СМЯ та керівники вищої ланки управління.

Зокрема, в рамках семінару будуть розглянуті такі питання:

  • як правильно організувати роботу команд, щоб отримати на виході працюючу систему, що дійсно допомагатиме розв’язувати проблеми підприємства і створювати для нього можливості;
  • ключові підходи та методи, які команда може застосовувати для удосконалення процесів.

Зустріч проводить Калита Тарас Петрович – член правління Української асоціації досконалості та якості (УАДЯ), дійсний член Міжнародної гільдії професіоналів якості, сертифікований експерт з досконалості EFQM (Європейського фонду управління якістю), консультант з впровадження систем менеджменту на НЕК «Укренерго», ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «Сандора», ПАТ «Фармак», ПрАТ “ОБОЛОНЬ” і т.д.; Директор ТОВ «Компанія професіоналів якості «Системи» (м. Київ).

Запрошуємо до участі в засіданні двох представників підприємства, які мають пройти оn-line реєстрацію до 13.03.2020 р.

З побажаннями щодо роботи клубу звертайтеся до УЕ Запорізької ТПП за такими контактами: (061) 213-50-27, (067) 2562348, sfera@cci.zp.ua Алла Стрюкова.

Думки читачів