Підтверджено експертною оцінкою!

розміщено в: Новини | 0

Оцінка товарів – одна з усталених експертних функцій системи торгово-промислових палат. І хоча сьогодні поряд з «традиційними» експертизами все більший розвиток отримують «інтелектуальні» – консультаційні експертні послуги, експертиза у сфері інтелектуальної власності, розробка, впровадження і сертифікація систем менеджменту якості, – вчасно та якісно виконані послуги з оцінки майна, обладнання залишаються так само важливими і затребуваними.

Експерти ЗТПП надають такі послуги не тільки у Запорізькому, але й в інших регіонах. Адже експертні документи, видані Торгово-промисловими палатами в межах їх повноважень, є обов’язковими для застосування на всій території України.


Зокрема, послуги з оцінки майна виконуються для ПАТ «Укргідроенерго» – найбільшої гідрогенеруючої компанії в Україні. Цього року експерти Запорізької ТПП провели роботи відповідно до договору майже на всіх гідроелектростанціях, що входять до складу компанії: Київській, Канівській Кременчуцькій, Середньодніпровській, Дніпровській, Каховській, Дністровських ГЕС.

 
Довідково
Право торгово-промислових палат на проведення експертизи і контролю якості, кількості, комплектності товарів (у тому числі імпортних) та визначення їх вартості прямо передбачено ст.11 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» №671/97-ВР від 02.12.1997, а експертні документи, видані торгово-промисловими палатами в межах їх повноважень, є обов’язковими для застосування на всій території України.


Дізнатися більше про експертні послуги ЗТПП: https://e-tpp.org/

Думки читачів