Про сучасні виклики і ефективну систему побудови управління якістю в компанії

розміщено в: Новини | 0

Відбулася онлайн-конференція, присвячена сучасним підходам до питань управління якістю. Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснованим на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Протягом двох днів учасники мали змогу дізнатися про основні концепції та підходи до побудови ефективної системи управління, обговорити сучасні виклики для українських підприємств і відповіді на них разом з провідними українськими експертами, які є визнаними лідерами у запровадженні тих чи інших підходів та концепцій менеджменту.


Сьогодні, коли світ стрімко змінюється, бізнес може бути сучасним, конкурентоспроможним, ефективним тільки за умови відповідального ставлення до питань системного управління якістю.


Модератор і спікер конференції Тарас Калита, директор КПЯ «Системи», член правління Української асоціації досконалості та якості зазначає:


«…Зростають очікування споживачів, співробітників і суспільства, з’являються нові технології, загострюються екологічні проблеми – і все це створює нові виклики для систем управління. Підприємства, які хочуть бути успішним, повинні постійно розвивати їх, інтегрувати до них нові підходи та інструменти. Саме цим питанням присвячена онлайн-конференція “Управління якістю в МСБ секторі Запорізького регіону. Розглянемо різні шляхи розвитку систем управління якістю: ощадливе виробництво, модель досконалості EFQM, інструменти ризик-менеджменту, стандарти ISO, що стосуються неперервності бізнесу та сталого розвитку, застосування елементів штучного інтелекту».


Зокрема, до обговорення запропоновані такі питання:

  • удосконалення діяльності підприємств із застосуванням ощадливого виробництва;
  • штучний інтелект у системах управління на прикладі управління персоналом;
  • проблеми соціалізації особистості як сучасний виклик для систем управління;
  • модель EFQM: що у світі вважається досконалою організацією та як оцінити свій рівень досконалості;
  • внутрішні аудити як інструмент для підвищення ефективності системи управління;
  • забезпечення неперервності бізнесу з урахуванням вимог стандарту ISO 22301;
  • управління ризиками в системах менеджменту.


Наразі учасники продовжують індивідуальні консультації з експертами онлайн.

Думки читачів