Як функціонує система менеджменту якості на вашому підприємстві?

розміщено в: Новини | 0

На підсумковому засіданні Клубу якості Запорізької торгово-промислової палати учасники аналізували, як повинна функціонувати система менеджменту на підприємстві.


Дякуємо за кваліфіковану допомогу нашому експерту – Тарасу Каліті, директору ТОВ «Компанія професіоналів якості «Системи» (м. Київ), члену правління Української асоціації досконалості та якості (УАДЯ), дійсному члену Міжнародної гільдії професіоналів якості, сертифікованому експерту з досконалості EFQM. 


В онлайн-заході взяли участь спеціалісти з управління якістю ПрАТ «Плутон», ПрАТ «Пологівський МЕЗ», ТОВ “Корундкераміка плюс”, АТ “Мотор Січ”, ДП «Івченко-Прогрес», ПрАТ «Запоріжполімертара», ТОВ “НВП “Преобразователь-комплекс”, ТОВ «ТАКТ».

Під час зустрічі розглянули:

  • загальне уявлення про аналіз функціонування системи менеджменту з боку вищого керівництва та його місце в діяльності підприємства,
  • вихідні і вхідні результати аналізу,
  • SWOT-аналіз.


Основні висновки:

важливо розуміти, що для правильної роботи системи і менеджменту, система повинна:

  • адекватно надавати інформацію та допомагати в досягненні цілей.
  • допомагати в поліпшенні діяльності та вирішенні проблем.
  • працювати в зв’язці з менеджментом і допомагати йому.


За словами експерта, на більшості підприємств існує «паралельні» системи управління: система управління якістю по ISO і система управління організацією без урахування вимог стандартів.

Загалом 2020 рік став дуже насиченим та пізнавальним для учасників Клубу якості при Запорізькій ТПП. Зокрема, на зустрічах з авторитетними експертами у сфері стандартів менеджменту вивчали управління особистою і професійною ефективністю персоналу, внутрішній аудит, організацію ефективної командної роботи, практику реалізації проектів SIX SIGMA на українських підприємствах.


Наразі учасників Клубу якості чекають нові цікаві заходи вже у новому 2021 році.

Щоб приєднатися до Запорізького клубу якості, звертайтеся за телефонами (061) 213-50-27, (067) 2562348.

Думки читачів