Консультації на тему: «Практика впровадження системи управління безпечністю харчової продукції НАССР» для закладів освіти

розміщено в: Новини | 0

21-22 квітня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на практичні консультації на тему: «Практика впровадження системи управління безпечністю харчової продукції НАССР» для закладів освіти, які надають послуги харчування.
Цільова аудиторія: представники шкіл, гімназій, ліцеїв, інтернатів, дитячих садків, підприємств, що впроваджують систему НАССР в закладах освіти.

Експерти заходу:
Денис Володимирович Гончар – засновник та директор компанії ТОВ «Еконтроль», провідний аудитор ТОВ «БЮРО ВЕРІТАС СЕРТИФІКЕЙШН Україна», консультант EBRD та USAID;
Злата Дмитрівна Каржова – директорка спеціального дошкільного навчального закладу №36 «Дзвіночок» Запорізької міської ради Запорізької області.

Цей захід – практична допомога закладам освіти щодо:

  • планування, побудови та поліпшення результативно функціонуючої системи НАССР;
  • розробки документації НАССР, яка буде зрозумілою для персоналу і легкою у виконанні, а контроль за її виконанням буде ефективним.

В рамках консультації будуть також представлені Методичні рекомендації, які містять практичні аспекти розроблення і впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) відповідно до вимог українського законодавства, зразки документації з НАССР на прикладі дошкільного навчального закладу. Методичні рекомендації для освітніх закладів розроблені завідувачем спеціального дошкільного навчального закладу №36 спільно з представниками органу із сертифікації Глобал Сертифік і фахівцями Запорізької торгово-промислової палати.

Введення системи НАССР для дитячих садків і шкільних їдалень є обов`язковою умовою для гарантування безпечного харчування дітей.

Правильно складена документація повинна, як мінімум, забезпечити:

  • повний контроль продукції на вході з документальним підтвердженням її безпеки;
  • контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм на всіх етапах: від отримання до видачі готової продукції;
  • безумовну утилізацію (або повернення постачальнику – якщо передбачено) невідповідної продукції;
  • виключення забруднення продукції шляхом дотримання її правил зберігання, враховуючи товарне сусідство (сировина і готова до вживання продукція повинні зберігатися окремо).

Участь у заході одного учасника складає 2000 грн. з ПДВ.
У вартість включено: навчання і збірник методичних рекомендацій для освітніх закладів.
Місце проведення: м. Запоріжжя, ЗТПП, бул. Центральний, 4, в офлайн-форматі.
Захід відбуватиметься з дотриманням карантинно-санітарних вимог. Кількість учасників обмежена.

Ознайомитися з програмою заходу:

Програма__консультації_НАССР_21_22_04_2021_1-2.pdf

За додатковою інформацією звертайтеся до управління експертиз ЗТПП за тел. (061) 213-50-27
та/або (067) 2562348, Алла Стрюкова.
Для отримання рахунку на оплату просимо Вас пройти онлайн-реєстрацію

Думки читачів