Позитивний досвід застосування експертних документів ЗТПП!

розміщено в: Новини | 0

Митне регулювання – завжди невід’ємна складова ЗЕД. Коли ж мова заходить про імпорт в Україні, на перше місце виходить питання визначення митної вартості.

Якщо митницею приймається рішення про коригування митної вартості товарів, підприємство може замовити експертний висновок торгово-промислової палати. Це є одним із найдієвіших способів підтвердження ціни за контрактом. Адже як свідчить судова практика, дії митних органів часто визнаються неправомірними.

Згідно з Законом України «Про торгово-промислові палати України» торгово-промислові палати мають право проводити на замовлення українських та іноземних підприємців експертизу, контроль якості, кількості, комплектності товарів (у тому числі експортних та імпортних) і визначати їх вартість.

Враховуючи висновки Запорізької торгово-промислової палати судами визнано протиправними та скасовано прийняті митними органами рішення про коригування митної вартості товарів та картки відмови в прийнятті митної декларації, митного оформлення випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення на користь підприємств Запорізького регіону.

Звертайтесь до управління експертиз з питанням підтвердження митної вартості ввезеної продукції. Наші експерти вирішать проблеми Вашого бізнесу!

Детальніше:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/57256496;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/83463407;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/83136823;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/57923827;

https://reyestr.court.gov.ua/Review/94043217.

Думки читачів