Оцінка майна – один із пріоритетних напрямів роботи управління експертиз ЗТПП. Підставою для цього є наявність у організації необхідних дозвільних документів (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності №16540/14 від 06.06.2014), розгалуженої мережі регіональних філій (Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь) і кваліфікованих оцінювачів за напрямами:

 1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок;
 2. Оцінка машин і обладнання
  • Оцінка дорожніх транспортних засобів
  • Оцінка літальних апаратів
  • Оцінка судноплавних засобів
  • Оцінка рухомих речей, що становлять культурну цінність
  • Оцінка рухомих речей, крім таких, що належить до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність;
 3. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об’єкти інтелектуальної власності).

За час надання послуг Запорізькою ТПП оцінено тисячі об’єктів державного, комунального і приватного майна по місту і області, зокрема цілісні майнові комплекси, майно та обладнання виробничих і торговельних підприємств, підприємств громадського харчування, ремонтних і будівельних організацій, будівлі і споруди учбових закладів, складські приміщення, нематеріальні активи, транспортні засоби, земельні ділянки тощо.


Клієнти нам довіряють вирішення своїх проблем:

(хмара тегів генерується автоматично на основі текстів електронних заявок в системі online.e-tpp.org)


Відгуки

exp-ukrgidroenergo


Перейти до інших послуги