Керуючись принципом клієнтоорієнтованості, управління експертиз Запорізької ТПП будує свою роботу таким чином, щоб максимально задовольняти потреби ключових замовників експертних послугах.Так, наприклад, на ПАТ «ЗМК «Запоріжсталь» традиційно у цілодобовому режимі працює наш експертний пост з контролю кількості сировини. За участю експертів управління на підприємстві перевірено майже мільйона напіввагонів із сировиною. За зверненнями цього ж замовника, нами надаються послуги із незалежної перевірки якості продукції, що купувалась для потреб комбінату.

Паралельно управління освоює нові і нетрадиційних для системи ТПП сфери діяльності. В 2010 році ми стали першою з регіональних палат, хто отримав право на проведення енергетичного аудиту. Одночасно новий імпульс розвитку був наданий і напрямку судової будівельно-технічної експертизи.

Пізніше, в 2011, для посилення своїх конкурентних позицій Запорізька ТПП атестувала власну будівельну лабораторію і укомплектувала її сучасним вимірювальним обладнанням. Це дозволило нам в тому ж році отримати ліцензію на інжинірингову діяльність і приступити з 2012 року до надання послуг з технічного обстеження та оцінки стану будівель і споруд.

Ще через рік наше управління розпочало надання послуг із технічної інвентаризації нерухомого майна, а вже в 2014 ми переконливо заявили про себе на регіональному ринку послуг БТІ для фізичних та юридичних осіб.

За цим напрямом значно розширилася співпраці із ВАТ «ЗМК «Запоріжсталь». Із залученням інженерів структурного підрозділу управління експертиз проведено первину інвентаризацію будівель промислового призначення комбінату загальною площею понад 400 тис. кв.м.

Ще одним прикладом застосування на практиці клієнтоорієнтованого підходу є співпраця із ПАТ «ЗКФ» та ПАТ «ДСС».

Для першого замовника окрім проведення регулярної передвідвантажувальної інспекції співробітники управління експертиз надають послуги із реєстрації промзразків та знаків для товарів і послуг.

Для другого замовника – на рівні із визначенням кількості та якості імпортного металобрухту проводиться його цінова експертиза і надаються висновки щодо відповідності контрактної ціни ринковій кон’юнктурі.

Сьогодні управління експертиз вийшло на новий рівень свого представництва в Інтернеті. Ми раді представити Вам новий сервіс  online.e-tpp.org, який забезпечує оперативну дистанційну взаємодію виконавця і замовника послуг в частині прийому заявок, інформування про хід проведення експертизи та он-лайн консультування з експертами.

Експерти за роботою